آیفون ساخت آمریکا برای زینب سلیمانی تحریمات آن برای ملل جغرافیای ایران

آیفون ساخت آمریکا برای زینب سلیمانی تحریمات آن برای ملل جغرافیای ایران
ژانویه 8, 2022
167 بازدید

اخیرا تصویری از زینب سلیمانی دختر تروریست قاسم سلیمانی در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته که وی با آخرین مدل موبایل آیفون ساخت آمریکا در دست، ژست گرفته است!

این در حالی است که زینب سلیمانی پیشتر آمریکا را به گرفتن انتقام پدرش تهدید کرده بود اما اکنون شاهد عکس های وی با موبایل آیفون آمریکایی هستید.

دو سال از کشتن سردار قتل ها گذشته و از انتقامی که با پشتوانه عموهای زینب، بشار اسد و حسن نصرالله سخن گفته بودند خبری نیست.

چندین دهه است مردم را با شعار های مرگ بر آمریکا و تحریم درگیر کردند اما آقازادگان از تکنولوژی آمریکا و مهاجرت به آن بهرمند هستند.

افشاگری‌های اما رژیم ولایت فقیه را رسوا کرده و دیگر توان فریب دادن مردم را ندارند،
دیگر به لطف رسانه های مبارز، ملل جغرافیای ایران از ماهیت جمهوری اسلامی آگاه هستند و بر عموم مردم آشکار است که جمهوری اسلامی ثروت مردم را صرف مقاصد ایدیولوژی خود در کشورهای چون لبنان، سوریه و… می‌کنند.

مردم را در دریای از فقر و فلاکت غرق کرده اند؛ قاتلانی امثال قاسم سلیمانی ها در بلوچستان جولان می‌دهند و هر روزه شاهد جنایات با سناریو های متفاوت توسط سربازان خامنه‌ای هستیم.

سلیمانی ها عوض آسایش و رفاه هر روز به بهانه ای خون ملل جغرافیای ایران را میریزند و فرزندانشان هم در این جنایت ها با آن ها شریک هستند.

راستی چه میشد که زینب سلیمانی همین آیفون خود را می‌فروخت و برای سیل زدگان بلوچ می‌فرستاد تا دروغ های خامنه‌ای برملا نشود؟!

برچسب‌ها:, ,