اطلاعیه فوری بلوچستانءِ راجی تپاکی در خصوص اجرای رسمی طرح حضور چین در سواحل بلوچستان

اطلاعیه فوری بلوچستانءِ راجی تپاکی در خصوص اجرای رسمی طرح حضور چین در سواحل بلوچستان
فوریه 24, 2022
266 بازدید

بلوچستان راجی تپاکی به اطلاع عموم میرساند که همزمان با حملات روسیه به اوکراین، چین در حال بسترسازی حضور رسمی در سواحل بلوچستان است. بر مبنای گزارشات مستندی که به دست آمده، اجرای طرح ۲۵ ساله همکاری رژیمهای ایران و چین در سواحل چابهار آغاز شده است.

‎در نخستین گام پس از اجرای رسمی سند همکاری ایران و چین که از تاریخ 25 بهمن 1400 و پس از دیدار رسمی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه رژیم از چین اعلام گردید؛ سپاه تروریستی پاسداران با دعوت از فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی بلوچستان به تهران ضرورت تخریب فوری کلیه بناهای ساحلی چابهار از تیس تا پسابندر را اعلام کرده و یک ضرب الاجل 20 روزه برای تخریب کلیه سازه ها در فاصله 60 متری ساحل و در اماکنی تا فاصله 6 کیلومتری ساحل برای حضور چینی ها را اعلام کرده و این طرح هم اکنون در حال اجرا است.

‎رژیم جمهوری اسلامی و ارگانهای نظامی آن سرکوب کلیه کسانی که با این پروژه ضدبشری مخالفت کنند را در دستور کار قرار داده و تحت نام “توسعه” و «آزاد سازی سواحل» پروژه مخفی استقرار استعماری چین، پاکسازی قومی و سپس تقسیم بلوچستان را در دستور کار رسمی خود قرار داده است.

‎حزب بلوچستانءِ راجی تپاکی ضمن اعلام هشدار فوری و فشردن رسمی زنگ خطر و اعلام حمایت از ملت ستمدیده بلوچ در مقابل این طرح های ضدبشری، از یکایک مردمان این سرزمین و مخالفان حضور چین و نظامی تر شدن منطقه بلوچستان می خواهد به هر شیوه ممکن برای جلوگیری از این طرح های استعماری و مقابله با حضور چین در سواحل بلوچستان، وارد عمل شده و خطر موجودیت بلوچ در سرزمین مادریشان را جدی بگیرند.

‎بلوچستانءِ راجی تپاکی به زودی برنامه های عملی خود را به سمع و نظر ملت شریف بلوچ میرساند.

برچسب‌ها:, ,