با افزایش انتقادات نسبت به توزیع سلاح؛ سپاه در حال ایجاد خانه صلح!

با افزایش انتقادات نسبت به توزیع سلاح؛ سپاه در حال ایجاد خانه صلح!
فوریه 2, 2022
153 بازدید

سپاه برای نشان دادن وجهه مردمی خود پس از توزیع سلاح و ایجاد درگیری بین مردم بلوچ، در حال ایجاد خانه هایی به نام صلح است.

اختصاصی/ به گزارش رصد بلوچستان، سپاه پاسداران پس از توزیع گسترده سلاح بین مردم بلوچ و افزایش انتقادها از سوی علما، نخبگان و مردم بلوچ، برای نشان دادن وجهه نداشته مردمی خود در حال ایجاد خانه هایی به نام صلح است.

در گام نخست سپاه پاسداران در کریم آباد دزاپ (زاهدان) توسط عامل خود «محمد شاهوزهی» خانه صلح و سازش افتتاح کرده و در صدد است که در شهرهای دیگر نیز خانه هایی به نام خانه صلح ایجاد کند.

این در حالی است که انتقادها از سوی ریش سفیدان، مردم و علمای بلوچ در خصوص توزیع سلاح های سپاه و‌ ایجاد جنگ و درگیری و همچنین افزایش ناامنی بالا گرفته است.

کارشناسان معتقدند که این خانه های موسوم به صلح با هدف برگرداندن اعتماد از بین رفته مردم به پروژه های تخریبی سپاه است.

پس از ناکامی سپاه در برابر مزاران بلوچ و آگاهی ملت بلوچ از سیاست های مخرب آن، هم اکنون سپاه با برنامه ای جدید قصد دارد تا توجهات را به سمت خود جلب کند و دوباره به طوایف مختلف در بلوچستان ضربه بزند.

همچنین با توجه به افزایش آگاهی ملت بلوچ و صلح و سازش های گسترده و پایان دادن به اختلافات در ماه های اخیر، این ارگان نظامی قصد دارد با ورود، آنها را به نام خود تمام کرده و معرفی کند.

برچسب‌ها:, , ,