بلوچستان در کنترل تروریسم بین المللی سپاه پاسداران است

بلوچستان در کنترل تروریسم بین المللی سپاه پاسداران است
ژانویه 20, 2023
197 بازدید
پس از ایالات متحده امریکا و انگلیس، پارلمان اروپا نیز با اکثریت قاطع آرا قطعنامه تروریستی بودن سپاه پاسداران ایران را تصویب کرد تا بر شورای اروپا اثر بگذارد.عواقب این رویداد مهم علاوه بر انزوای بیشتر دیکتاتوری علی خامنه ای میدان فعالیتهای تروریسم بین المللی سپاه و گروههای تروریستی وابسته به آن را محدودتر خواهد کرد. سرزمین بلوچستان در چهل و سه سال گذشته تحت اشغال این گروه تروریستی بوده و ملت بلوچ و بلوچستان در معرض رفتارهای خشن و وحشیانه تروریسم دولتی ایران قرار داشته اند.

در دوازده سال گذشته نیز سپاه تروریستی به فرماندهی علی خامنه ای کنترل تمامی زمینه های سیاسی، اقتصادی، آموزشی و … در بلوچستان را بدست گرفته و ملت بلوچ را در معرض و خطر قتل عام ها و کشتارهای بی‌سابقه قرار داده است.

در حال حاضر حتی استاندار و بسیاری از مقامات اداری بلوچستان از فرماندهان سپاه تروریستی پاسداران هستند و کنترل این ارگان تروریستی بر کلیه بخش های اداری بلوچستان متمرکز است.


این گروه تروریستی آمر و عامل کشتارهای ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ و ۱۴ اکتبر در زاهدان و خاش است که منجر به کشته شدن بیش از صد نفر و زخمی شدن صدها معترض بی دفاع بلوچ شد.علاوه بر نقض روزمره حقوق بشر و نقض امنیت مردم، سیاستهای فاشیستی تروریستهای سپاه در بلوچستان بر آموزش و پرورش، زیرساختها، شرایط معیشتی و اشتغال مردم اثرات مخربی گذاشته است.

حزب بلوچستان ءِ راجی تپاکی از سازمان ملل متحد، پارلمان اروپا و کلیه مجامع بین المللی خواستار است تا ضمن حمایت از مبارزات ملت بلوچ برای رهایی از تروریسم بین المللی، زمینه محاکمه و مجازات سران سپاه تروریستی و رژیم ایران را بخاطر کشتارهای عامدانه در بلوچستان در یک دادگاه بین المللی فراهم کنند.بلوچستان راجی تپاکی گل۱۹ ژانویه ۲۰۲۳۲۹ دیماه ۱۴۰۱
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,