بیانیه، در خصوص حملات سایبری علیه صفحات رسمی حزب

بیانیه، در خصوص حملات سایبری علیه صفحات رسمی حزب
می 23, 2022
246 بازدید

با افزایش و رشد روز افزون آگاهی و مبارزات ملی بلوچستان رژیم جمهوری اسلامی از سر استیصال به حملات سایبری علیه حزب بلوچستانء راجی تپاکی و زیر مجموعه های آن روی آورده و از طریق نفوذ به اینستاگرام سه صفحه رسمی این حزب را در کمتر از یکماه از دسترس خارج کرده است.

این سه صفحه رسمی پیج «حزب راجی تپاکی» ، «سهاب» و «رصد بلوچستان» در اینستاگرام هستند که به نظر میرسد با پرداخت مبالغی به نفوذی های ایران در شرکت تلاس اینترنشال مستقر در آلمان حذف شده اند.

افزایش این حملات بزدلانه رژیم و انگیزه و اراده خلاقانه مزاران باعث شده که پس از حمله به صفحات اجتماعی، راه ها و شیوه های جدیدی را نیز به برنامه های خود بیفزایم که مسیر آگاهی و مبارزات را با سرعت بیشتری رشد خواهد داد.

درختی که در خاک بلوچستان ریشه دوانده است با تندبادهای رژیم از بین نخواهد رفت بلکه روز به روز رشد کرده و شاخ و برگ آن سراسر سرزمین بلوچستان را در بر خواهد گرفت.

مبارزات ما تا شکست استعمار و احیای دوباره دولت ملی بلوچستان ادامه خواهد داشت و هیچ کس و هیچ حکومتی نخواهد توانست مانع تحقق اهداف ما شود چرا که ما با عزمی آهنین به میدان حق خواهی برای بلوچستان وارد شده‌ایم.

شورای مرکزی بلوچستانء راجی تپاکی

برچسب‌ها:, ,