بیانیه هشدار سهاب در خصوص برنامه ترور شخصیت های اهل سنت توسط سپاه پاسداران

بیانیه هشدار سهاب در خصوص برنامه ترور شخصیت های اهل سنت توسط سپاه پاسداران
ژوئن 21, 2021
1262 بازدید

مردم شریف بلوچ و آزادگان!
پایه های رژیم آخوندی در سالهای اخیر متزلزل شده و نمایش انتخابات ۲۸ خرداد نشان داد که مشروعیت خود را از دست داده است. سران حکومتی از سقوط حکومت به طور جدی در هراس هستند، از این رو برای بقای چند صباح دیگر خود میلیاردها تومان بودجه برای ترور و تخریب نیروها و علمای اهل سنت و سازمانهای مبارز گذاشته تا با استفاده از سیاست کهنه «تفرقه بنداز حکومت کن» چند صباحی به عمر حکومت بیفزایند.

سپاه تروریستی و ارگان های امنیتی، موثرترین راه برای بقای حکومت خود را ترور مبارزان و علما چهره های مطرح و شکستن اتحاد بین مردم و ایجاد جنگ داخلی بین گروه های مختلف جامعه میداند، به همین خاطر هر بار به روشی تلاش میکند گروه های ملی و مذهبی و احزاب و سازمانها را در مقابل یکدیگر قرار دهد و برای این هدف از شیوه های مختلفی استفاده میکند.

پس از پیروزی ابراهیم رئیسی در نمایش انتخابات و یکدست شدن حکومت به دست تندروها و هماهنگی بین وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه، برنامه ترور شخصیت های مذهبی و سیاسی اهل سنت بار دیگر آغاز شده است.

جنبش سهاب با توجه به گزارشات امنیتی دریافت شده، از طریق این بیانیه هشدار میدهد که سپاه پاسداران همانند گذشته که «مولانا احمد نارویی» را ترور کردند، این بار با این گمان که جامعه واکنشی نخواهد داشت، در صدد است که دیگر شخصیت های مطرح از جمله مولانا عبدالحمید و مولانا نقشبندی و‌مولانا کوهی را ترور کند.

و از آنجایی که ترور این شخصیت ها میتواند هزینه های سنگینی برای حکومت داشته باشد همزمان قصد دارند از طریق نیروهای معلوم‌الحال وابسته به سپاه از هم اکنون فضای جامعه را آماده کرده و موضوع را به جنبش های ملی نسبت دهند و از این طریق با یک تیر دو نشان بزنند، هم شخصیتهای اهل سنت را ترور کنند و هم درگیری و اختلاف داخلی ایجاد کرده و همه را تضعیف کنند، همانگونه که در جریان ترور «شیخ علی دهواری» عمل کردند.

جنبش سهاب اعلام میدارد که همچنان به موضع موفق خود در زمینه حمایت از شخصیت های علمی، علما، مبارزان سیاسی و معتمدان بلوچ و نخبگان ادامه داده و با افشاگری به موقع، برنامه های تروریستی سپاه پاسداران را شکست میدهد.

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
سازمان هماهنگی اعتراضات بلوچستان – سهاب

برچسب‌ها:, , , , , , ,