بیمارستان یا کشتارگاه؟؟

بیمارستان یا کشتارگاه؟؟
مارس 4, 2022
188 بازدید

در بیمارستان امام علی چهبار ۱۵ زن باردار فوت شدند، و جالب اینجاست هر ۱۵ نفر بدون داشتن هیچ مشکل و بیماری زمینه ای جان خود را از دست دادند.

کاملا واضح است که در این بیمارستان علاوه بر نبود امکانات درمانی، کادر درمان هیچ گونه تجربه ای نداشته و همانند سایر پزشکان اولیه از ملت بلوچ همانند موش آزمایشگاهی برخورد میکنند؛ در واقع پزشکان برای یادگیری به بلوچستان فرستاده میشوند چون جان ملت بلوچ ذره ای برای حکومت آخوندی اهمیتی ندارد و با توجه به فوت شدن نوزادان این را میتوان نسل کشی دانست، زیرا نسل کشی یکی از نقشه های استعماری این حکومت است.

مولوی حافظ احمد سعید ملازئی از اساتید برجسته جامعه الحرمین الشریفین چهبار از وضعیت بیمارستان امام علی و افزایش مرگ مادران بلوچ در این بیمارستان انتقاد کرد و همچنین ایشان ضمن انتقاد از مسولین دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و نمایندگان جنوب بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای کامران کردی و نماینده محترم، شما باید در قبال این تخلفات پاسخگوباشید، مردم ما موش آزمایشگاهی نیستند که دانشجویان با جانشان بازی کنند.

اما همچنان این مسئله ی مهم و اسفبار توسط حکومت آخوندی نادیده گرفته میشود.

مرگ و میر در بلوچستان غوغا می کند و در گزارشی که ایرنا در ۲۴ دی سال جاری داده بود هیچ اشاره ای از مرگ های مادران باردار بلوچ در بیمارستان امام علی چابهار نکرده بود، و فقط گفته بود در سال ۹۹ بیش از ۹ هزار زایمان در بیمارستان امام علی انجلم شده است ، در واقع این همان مساله ی بی ارزش دانستن جان ملت بلوچ از دید حکومت آخوندی است.

با وجود این مسائل، بیمارستان امام علی را میتوان کشتارگاه دانست، وقتی حکومت جمهوری اسلامی فرزند آوری را بسیار مهم تلقی میکند ، پس چرا به زنان و نوازادان بلوچ کمترین اهمیتی نمیدهد؟؟؟

کمی تفکر کنید…

برچسب‌ها: