تداوم اعزام نیروهای سرکوبگر نظامی به کورین و سرجنگل

تداوم اعزام نیروهای سرکوبگر نظامی به کورین و سرجنگل
ژانویه 9, 2022
95 بازدید

جمهوری اسلامی جهت عملیات شناسایی و سرکوب همچنان در حال انتقال نیروی نظامی با ادوات و تجهیزات جنگی به مناطق مختلف دزاپ به بهانه رزمایش است.

به گزارش رصد بلوچستان، امروز ۱۹ دی ماه ۱۴۰۰، جمهوری اسلامی همچنان در حال انتقال نیروهای نظامی سرکوبگر با ادوات نظامی به مناطق کورین و سرجنگل، نصرت آباد و … برای عملیات شناسایی و سرکوب است.

گفته می شود شب گذشته نیروهای نظامی با استفاده از پهپاد در مناطق مسکونی کلابید گشت زنی کرده و به منازلی که مشکوک بوده اند را مورد بازرسی و تفتیش قرار داده اند.

براساس این گزارش، در بسیاری از مناطق دزاپ بویژه کورین و سرجنگل نیروهای نظامی خامنه ای چادر زده و اتراق کرده اند و تردد بلوچها را زیرنظر دارند.

همچنین نیروهای نظامی با استفاده از تپه های خاکی در محورهای مواصلاتی دزاپ اقدام به راه اندازی ایست و بازرسی کرده اند. اینترنت و سیگنال های تلفن همراه نیز در مناطقی چون کورین و سرجنگل، نصرت آباد و کلاببد دچار قطعی و اختلال شده اند.

حزب بلوچستانء راجی تپاکی در تاریخ ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰، نسبت به عملیات شناسایی و سرکوب ملت بلوچ در شهرستان های دزاپ و خاش توسط جمهوری اسلامی به بهانه رزمایش هشدار داده بود.

برچسب‌ها:, , ,