تغییرات در برنامه های تخریب بناهای ساحلی پس از اطلاع رسانی حزب بلوچستانء راجی تپاکی

تغییرات در برنامه های تخریب بناهای ساحلی پس از اطلاع رسانی حزب بلوچستانء راجی تپاکی
فوریه 28, 2022
102 بازدید

پس از اطلاع رسانی حزب بلوچستانء راجی تپاکی، ضرب الاجل تخریب بناهای ساحلی با تغییراتی همراه شده است.

به گزارش رصد بلوچستان، جمهوری اسلامی که ضرب الاجل ۲۰ روزه برای تحریب بناهای ساحلی در سواحل چابهار را در دستور کار خود قرار داده بود، پس از اطلاع رسانی حزب بلوچستانء راجی تپاکی، تغییراتی در برنامه خود آورده است.

جمهوری اسلامی برای اسکان و استقرار چینی ها و واگذاری سواحل بلوچستان به دولت چین، ضرب الاجل ۲۰ روزه برای تخریب بناهای ساحلی از کنارک تا پسابندر را صادر کرده بود.

این ضرب الاجل پس از آن به فرماندهان سپاه، شهرداران و فرمانداران شهرهای ساحلی بلوچستان صادر شده که چین جمهوری اسلامی را برای اجرای برنامه های خود طبق قرارداد ۲۵ ساله تحت فشار قرار داده بود.

دادستانی چابهار نیز در گفتگو با رسانه های جمهوری اسلامی از تخلیه ۷۲ ساعته دانشگاه دریانوردی، سازمان اداره بنادر چابهار و … خبر داده بود.

حزب بلوچستانء راجی تپاکی با انتشار اطلاعیه ای مهم و فوری برای ملت بلوچ باعث شد تا جمهوری اسلامی تغییراتی در رابطه با تخریب و تخلیه بناهای ساحلی بلوچستان اتخاذ کند.

گفتنی است بسیاری از مستحدثات در سواحل چابهار توسط جمهوری اسلامی تخریب شده و حکومت همچنان با وجود تغییرات در حال تخلیه نوار ساحلی برای حضور چین در بلوچستان است.

برچسب‌ها:, ,