تمام داده هاي ( اجتماعي ، اقتصادي و سياسي )نشانگر این است که فروپاشي حاکمیت تهران حتمی است.

تمام داده هاي ( اجتماعي ، اقتصادي و سياسي )نشانگر این است که فروپاشي حاکمیت تهران حتمی است.
سپتامبر 13, 2021
421 بازدید

حال با توجه به تجربه تلخ ما استثمار شدگان در صد سال گذشته و تجربه سياه حكومتهاي متعدد (سلطنت طلبها و اسلاميستهای اخوند ) و با توجه به شرايط خاص منطقه اي  ( اختلافات شديد كشورهاي منطقه با تهران )و بين المللي .

ايا وقت ان فرا نرسيده كه احزاب و سازمانهاي مليتهاي تحت ستم و فعالين فرهنگي و سياسي مستقل ( فدراليست و استقلال طلب ) از فرصت پيش امده استفاده بهينه كنند و در يك مجمع يا كنگره جمع شوند؟  و ديدگاههاي خود را بازبيني كنند و براي شرايط اتي اماده سازند ؟ 

ايا بجاي چانه زدن با تماميتخواهان (صاحبان مقوله يك دولت يك ملت يك پرچم) بهتر نيست ما به حاشيه رفتگان مسائل خود ( كه همگي محصول و ساخته و پرداخته تهران ميباشد) را هرچه سريعتر  حل و فصل نماييم !؟ 

اين اخرين فرصت ماست، اگر از ان بشكل صحيح استفاده نكنيم و صفوف خود را منسجم نه سازيم و اجازه دهيم تماميتخواهان با شعارهاي فريبنده ( دمكراسي ، حق شهروندي ، …)ما را چند صباحي مشغول خود كنند در واقع فرصت بسيار بزرگي را از دست خواهيم داد و اجازه سازماندهي دوباره را به انها بصورت كاملاً مجاني تقديم كرده ايم . 

بجاي چانه زدن با امثال جواد خادم و دكتر پرهام بهتر نيست كه شماي كورد و من عرب ،تورك و بلوچ با طرفهاي خودي كه با انها مشكل برنامه و ديدگاه داريم كنار بياييم و صفوف خود را منسجم سازيم؟

تكرار ميكنم اين اخرين پيچ و گذرگاه ميباشد اگر از ان بسلامت عبور نكنيم هيچ يك از ما وجود نخواهند داشت زيرا همه فرزندان و نوادگان ما را اسميله خواهند كرد و اين حاكميت و هژموني ادامه خواهد يافت .

همه شما در قبال ايندگان و تاريخ مسئول هستيد و تاريخ بدون هيچ ترحمي همه ما را بدون اغماض مميزي و محاكمه خواهد كرد.

فرصت سوزي نكنيد !

حافظ فاضلی