جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و دیگر اقشار بیدار بلوچ و روز ۲۲ بهمن

جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و دیگر اقشار بیدار بلوچ و روز ۲۲ بهمن
فوریه 6, 2022
187 بازدید


آنچه در قدم اول مهم است تغییر نگرش ما به این روز است.
در همچنین روزی 22 بهمن، مردمان فارس  حکومتی را روی کار آوردند که اکنون خود لعنتش میکنند.
حکومتی که مردمش را گرسنه کرد و پولی که حق ملی و قانونی و طبیعی مردم در جغرافیای کنونی ایران برای رفاه و آسایش بود را به گروهک های لبنانی شیعه، گروهک های یمنی، عراقی، بحرینی، افریقایی و… داد؛ نه به عنوان صدقه بلکه برای جنگ افروزی، بمب شدند، موشک شدند، هزاران نفر از مردم منطقه هم کشته شدند، همه منطقه شد درگیر آشوب و روز به روز مردم فقیر تر و بدبخت تر شدند.

جوانان با مدارک کارشناسی ارشد و دکترا‌ کارگری و بنایی میکنند. امید ها از بین رفته، آینده مبهم باعث هجرت صدها نابغه شده، بقیه تحصیلکردگان هم به امید هجرت…
طبقه متوسط کاملا زیر خط فقر اند و فقرای قدیمی در سطل های آشغال به دنبال یک لقمه نان اند.

عکسهای از کودکانی را می بینیم که بر روی پول نفت خوابیده اند اما لباسهایشان مندرس، صورتش خاک آلود و مادرانشان ….

آیا حق این بود که  دیکتاتورها بر روی کار بیایند و سالها بر تمام شراین های حیاتی حکومت بنشینند و خون مردم را بمکند، مالیات مردم را به جای ساخت بیمارستان و مدرسه صرف سلطه طلبی مذهبی در خارج کنند؟!

انقلاب آخوندی نتیجه اش این شد که سن فحشا به زیر ۱۲ سال رسید، فساد سراسر جغرافیای ایران را فرا گرفت، فروش اعضای بدن پررونق شد و اکثریت مردم به زیر خط فقر سقوط کردند.

اخیرأ آمار اعدام #جوانان بلوچ دلها را به لرزه انداخته و گروگان گرفتن #زنان بلوچ پشت همه ما را لرزانده است؛ فقر، محرومیت بیکاری، سیاست برای تضعیف ملت بلوچ و تقسیم استان هنوز بماند.
پس اکنون رفتار و عملکرد های ما در ۲۲ بهمن نشان از بیداری، آگاهی و عزم ما برای براندازی و احیای دولت ملی بلوچستان در مملکت بلوچستان باشد.

اگر قرار بر شرکت در راهپیمایی نمایشی بود باید  شعارهای معکوس در تظاهرات های فرمالیته رژیم را به چالش کشید.
به جای مرگ بر ضد ولایت فقیه… “مرگ بر ولایت فقیه” گفته شود.
به جای مرگ بر امریکا همان مسبب واقعی بدبختی ها یعنی “خمینی و خامنه ای” را نام برد.

آزادی هزینه دارد. آزادی را در سینی طلایی به ما هدیه نمیکنند. آزادی را سرکوب میکنند، چون بندگی و بردگی میخواهند. چون ما را نوکر و رعیت می بینند،  نه ملت صاحب ازادی و کرامت.

نه اصلاح طلب و نه اصولگرا در 40 سال گذشته جز گرفتن رای‌مان هیچ کاری نکردند و این برای همه یقینی است، باز هم گول این سیستم فریب را خوردن، فقط خود را بازی دادن است.

بگذارید یک بار برای همیشه شفاف بگوییم: نظام ولایت فقیه دیگر حتی به اندازه پشیزی برای ما اعتباری ندارد چون همه چیز را از ما گرفته است.

ما #براندازیم و ساقط کنند رژیم ولایت فقیه؛  میخواهیم در سرزمین #بلوچستان دولت ملی خودمان را داشته باشیم تا حقمان را تضمین کنیم.
انتخابات آزاد داشته باشیم و حکومتی بر پایه دمکراسی و عدالت،

و تا رسیدن به این هدف هر روز هم مبارزه می کنیم، تا وقتی که این نظام فاشیستی ضد انسانیت و استعمارگر سقوط کند.

پس ۲۲ بهمن امسال را به روز زجر ولایتمداران تبدیل خواهیم کرد.

برچسب‌ها:, , ,