حملات موشکی سپاه تروریستی به بلوچستان و کوردستان نشانه درماندگی جمهوری اسلامی است! 

حملات موشکی سپاه تروریستی به بلوچستان و کوردستان نشانه درماندگی جمهوری اسلامی است! 
ژانویه 19, 2024
134 بازدید

طی شبانه روز گذشته سپاه تروریستی ایران به کوه سبزِ بلوچستان در نزدیکی  گلدسمیت لاین ( مرز بین ایران و پاکستان) و اربیل کوردستان جنوبی موشک پرانی کرد‌. 

در نتیجه این عملیات تروریستی که ماهیت بلوچ ستیزی و کوردستیزی حکام فاشیست تهران را بیش از پیش برملا کرد،  زنان و کودکان بیدفاع در بین اولین قربانیان هستند. 

رژیم جمهوری اسلامی و سپاه تروریستی ایران که از دنیای متمدن بشری خارج شده اند برای توجیه شکستهای استراتژیک در خاورمیانه و پوشاندن عجز و درماندگی خود به کشتار کودکان بلوچ و کورد ادامه می دهند. 

آنروزی که دیکتاتور قرن علی خامنه ای، سران رژیم فاسد جمهوری اسلامی و پاسداران تروریست جوابگوی خون سلمان ۲ ساله و حمیرا ۴ ساله، ژینا ۱۱ ماهه باشند فرا خواهد رسید. 

بدون شک این رژیم که تبلور فاشیسم ملی_ مذهبی مرکزگرا است در کلیّت آن رفتنی است و مردم به آزادی و برابری خواهند رسید.

رژیم جمهوری اسلامی نشان داده است که نه علاقه ای به حل مسائل ملت بلوچ و دیگر ملل در ایران و مردمش را دارد و نه توان پاسخگویی به مشکلات را . جمهوری اسلامی طی چهل و چهار سال گذشته سیاستش غارت ملل و سرکوب و کشتار همه عدالتجویان و حق طلبان در این سرزمین بوده است و مردم نیز با قیامهای پی در پی خود نشان داده اند که خواهان سرنگونی نظام قرون وسطایی و ضد انسانی جمهوری اسلامی هستند. 

سیاست کشتار و راکت‌پرانی علیه مخالفین جنایاتی جنگی و ضد بشری است و حزب بلوچستانءِ راجی تپاکی این حملات تروریستی را که به کشته و مجروح شدن زنان و کودکان بلوچ و کورد منجر شده است شدیدا محکوم مینماید.

بلوچستان ءِ راجی تپاکی گلّ

۲۷ دیماه ۱۴۰۲ هجری شمسی

https://t.me/Partybns/2177
برچسب‌ها:, ,