داعش یا جاعش( جمهوری اسلامی ایران) نقشه ترور مولانا عبدالحمید را چه کسی طراحی کرده است؟ (رحمانبخش بلوچ)

داعش یا جاعش( جمهوری اسلامی ایران) نقشه ترور مولانا عبدالحمید را چه کسی طراحی کرده است؟ (رحمانبخش بلوچ)
جولای 21, 2022
280 بازدید

سال ۹۶ ویدیویی توسط عناصر داعش منتشر شد که در آن مولانا عبدالحمید را خائن و کافر خوانده و تهدید به ترور کرده بودند؛ بر اساس آخرین اطلاعات موجود کسانیکه به نام داعش بلوچ فعالیت دارند از عناصر وابسته به سپاه پاسداران و ساکن در ترکیه با فامیلی «ش» بوده که مشغول نیروگیری و ترویج عقاید تکفیری البته زیر نظر سپاه قدس می‌باشند.

اکنون بار دیگر رصد بلوچستان خبری از تهدید دوباره شیخ الاسلام توسط داعش منتشر کرده که منبع خبر نیز سپاه پاسداران خامنه‌ای است؛ اینکه ترور مولانا در این شرایط چه فایده ای میتواند برای رژیم داشته باشد ابهامات زیادی دارد اما واقعیت این است که رژیم از سادگی و خیرخواهی مولانا در راستای خاموش کردن هر نوع قیام مردمی در بلوچستان سواستفاده کرده و عملا ترور ایشان بظاهر نفعی برای رژیم نخواهد داشت.

اما سوال اینجاست که چرا سپاه تروریستی پاسداران هر از گاهی خبر تهدید شیخ الاسلام توسط داعش را تکرار میکند؟

سپاه پاسداران و اطلاعات رژیم با محدود کردن شیخ الاسلام و حذف و ترور و تهدید افراد سرشناس و مقتدر از اطرافیان ایشان ،توانسته مولانا را در مکی حبس نماید و سیاست تضعیف مولانا را به درستی اجرا نمایند به گونه‌ای که مولانا سالهاست که در برابر جنایت های رژیم نتوانسته اند جبهه قوی داشته باشند و از مردم حمایت جدی کنند.

سیاست رژیم حذف هر صدای گویا و حق‌گو در بلوچستان بوده و آخرین مورد، زندان مولانا کوهی و حذف فیزیکی مولوی عبدالعزیز ملازهی بود، بلوچستان مستعمره‌ای است که همواره بصورت نظامی اداره شده و ترور و حذف فعالان در هر حوزه ای جز برنامه های رژیم بوده است.

آگاهی سیاسی مردم و اتحاد و تپاکی میتواند به ما قدرت مقابله در برابر این ستمگران بدهد و اگر نتوانیم عملکرد درست داشته باشیم یکی یکی حذف و بلوچستان را برای همیشه از دست خواهیم داد.

هر بلوچ قابل قدر و ارزش است و بلوچستان متعلق به اوست لذا حمایت از همدیگر و تپاکی در برابر دشمن می‌تواند رمز پیروزی ما باشد؛ به امید شکست استعمار و احیای دولت ملی بلوچستان

برچسب‌ها:, , ,