دهمین سالگرد اعدام انتقام‌ جویانه ۱۶ جوان بلوچ در زندان دزآپ! 

دهمین سالگرد اعدام انتقام‌ جویانه ۱۶ جوان بلوچ در زندان دزآپ! 
اکتبر 26, 2023
124 بازدید

 دژخیمان جمهوری اسلامی بامگاه چهارم آبانماه سال ۱۳۹۲ هجری شمسی ۱۶ نفر از زندانیان بلوچ را انتقام جویانه اعدام کردند. دادستان وقت رژیم  در رسانه های رسمی اعلام کرد که اعدام زندانیان  بلوچ صرفا انتقام کشته شدن چند نظامی در یک عملیات روز قبل  بود.

ده سال از آن تاریخ می گذرد و جمهوری اسلامی و در راس آن سپاه تروریستی همچنان به انتقام جویی کور از ملت بلوچ ادامه می دهد.  تعداد قربانیان بلوچ روز به روز در حال افزایش است. تیراندازی های روزمره به سوی خودروها، به آتش کشیدن  و زنده سوزنده جوانان بلوچ، اعدام گسترده زندانیان بلوچ، کشتار شمسر،  کشتار دزآپ و کشتار خاش جرایمی فراتر از حد و مرز جنایت علیه بشریت هستند. 

سپاه تروریستی پاسداران و نیروهای مزدور وابسته با چنان سبعیتی به جان ملت بلوچ افتاده اند که تاریخ نظیر آنرا ندارد. از آغاز انقلاب جاری علی خامنه ای موذیانه فرمان داد تا لشکرش در  بلوچستان و کردستان صف آرایی کنند.

به مرور زمان بلوچستان قهرمان در مقابل فاشیستهای حاکم و لشکری سراپا مسلح در میدان مبارزه تنها ماند و همچنان با قامتی ایستاده و خونین در مقابل ظلم و ستم دیکتاتور قرن خامنه ای جنایتکار قد علم کرده و خواهان به محاکمه کشاندن آران و عاملان کشتار تکاندهنده جمعه خونین هستند.

سرنگون باد جمهوری اسلامی  

بلوچستان ءِ راجی تپاکی گلّ    

چهارم آبانماه ۱۴۰۲

https://t.me/Partybns/2129