رسوایی پرویز پرستویی و دیگر سلبریتی های حکومتی در آمریکا

رسوایی پرویز پرستویی و دیگر سلبریتی های حکومتی در آمریکا
می 3, 2022
332 بازدید

پرویز پرستویی که برای حضور در اکران فیلمی به آمریکا رفته بود با سوالاتی از طرف مردم روبرو شد که حیثیت او را زیر سوال برد؛ مردم دلیل حمایت او از تروریست قاسم سلیمانی و سکوتش درباره جنایتهای رژیم در آبان را پرسیدند که او بجای جواب، به پرسشگر حمله میکند و به او سیلی میزند.

سلبریتی های حکومتی مدتها در حاشیه‌ای امن مشغول پول درآوردن بودند و در راستای سیاست های خامنه‌ای مردم را مشغول نگه می‌داشتند اما اکنون مردم آنها را به چالش کشیده اند؛ پرویز پرستویی همان بازیگری است که در فیلم بادیگارد، بلوچها را وحشی، عقب مانده و تروریست نشان میدهد و علت اینکه بلوچها اگر به شهرهای فارس‌نشین سفر کنند توهین و تحقیر میشوند همان تصویری است که این جماعت در فیلم های خود از بلوچها به نمایش گذاشته اند.

امروز هر کس در کنار حکومت ستمگر بایستد رسوا خواهد شد فرق نمیکند چه عنوانی داشته باشد چرا که مردم به آن اندازه از آگاهی و بیداری رسیده اند که دیگر فریب شعارها و تبلیغات را نخورند.

ایستادن در کنار حکومت ستمگر و حمایت و دفاع از آن باید تبدیل به ننگی شود که هر کس مرتکب آن شود روی بیرون آمدن از خانه را نداشته باشد.

در بلوچستان نیز متاسفانه برخی از سرداران، علما و نخبگان همیشه در حال سخنرانی درباره برکات نظام نامقدس جمهوری اسلامی و تعریف از سپاه تروریستی هستند، اینان نیز باید با پرسشگری روبرو شوند تا جوابگو باشند که باوجود اینکه همه روزه جوانان ما توسط نیروهای امنیتی کشته می‌شوند و فقر و محرومیت سراسر بلوچستان را فرا گرفته و گرفتار هزاران درد و مصیبت هستیم شما با چه رویی از جمهوری اسلامی دفاع کرده و پشت ملت خود را خالی میکنید!
یا حق بگویید یا سکوت کنید تا رسوا نشوید چرا که عصر، عصر بیداریست!

برچسب‌ها:, , ,