سکوت، شراکت در جرم! (نادر بلوچ)

سکوت، شراکت در جرم! (نادر بلوچ)
ژوئن 9, 2022
112 بازدید

سازمان ملل ، اروپا و آمریکا شریک جرم اعدامهای جوانان ملت بلوچ و ملت‌های تحت ستم ایران هستند.
سازمان ملل و اروپا میلیونها دلار به رژیم فاسد، بنیادگرا و فاشيست خامنه‌ای کمک کردند، تا جلوی قاچاق مواد مخدر را از افغانستان و پاکستان بگیرند.
رژیم از این فرصت طلایی استفاده کرد. تنها منبع در آمد ملت بلوچ مرز را دیوار کشید. و مردم را سرگردان و بیکار ساخت. تعداد زیادی از مبارزان بلوچ را شهید ، تعدادی را مخبر و خانه نشین ساخت.
خامنه‌ای یک مرد سیگاری و معتاد است که تصاویرش را به وفور در اینترنت میتوانید پیدا کنید و بزرگترین فروشنده مواد مخدر در جهان نیروهای زیر دستش از سپاه پاسداران است، گویا سازمان ملل و اروپائیان به یک دیکتاتور غیر مسئول کمک می کنند که مواد مخدر و تریاک به اروپا وارد کند!

سپاه قدس، اطلاعات سپاه با همکاری مافیای روسیه، حزب الله لبنان و سایر گروه‌های تروریستی هوادار رژیم در منطقه و جهان سازماندهی و پخش مواد مخدر را در اختیار خود گرفتند.
هر کسی که با آنها همکاری نمی کردند و یا بدون اجازه آنها چند کیلوئی از روی مجبوری و بیکاری در منطقه می فروختند، شکنجه، اعتراف و بعد بدست جلادانی مثل خلخالی و رئیسی اعدام می شدند. و به سازمان ملل و اروپائیان گزارش می دادند که ما با قاچاقچیان در بلوچستان مبارزه می کنیم!

مگر در اروپا معتاد و مواد فروش نیست. تا حالا چند نفر را در آنجا اعدام کرده اند. خود رژیم استعماری چند سال قبل اعلام کرد که با تغییر قانون از این پس قاچاقچیان مواد مخدر بی سلاح را اعدام نمی کند.

چرا اروپائیان و سازمان ملل به این اعدام ها به طور جدی اعتراض نمی کنند و سکوت کردند. در صورتیکه رژیم به بهانه مبارزه با قاچاق در بلوچستان به دنبال تصرف سواحل بلوچستان، نابودی هویت، فرهنگ و مذهب ملت بلوچ است. حالا چندین سال است که مرز بلوچستان با پاکستان و افغانستان دیوار شده و تمام رفت و آمد ها زیر نظر سپاه قدس و سربازان گمنام امام زمان! قرار دارند.

امروز در بلوچستان نان و مواد غذایی گران و پیدا نمی شود، ولی به برکت سپاه قدس مواد مخدر ارزان ، سر هر کوچه و بازار پیدا می شود. بسیاری از جوانان بلوچ معتاد شده و امید زندگی را از دست دادند.

جوانان و ملت آگاه بلوچ،
در یک سال گذشته حدود هفتاد نفر از شیر مردان بلوچ که همکاری و مخبری رژیم فاشيست خامنه‌ای را قبول نکردند. در دزاپ/زاهدان و سایر شهرهای جغرافیای ایران به خاطر سوختبری و به بهانه قاچاقچی اعدام شده‌اند.

سکوت، خاموشی و سر جهلی در مقابل ظلم و استعمار سرزمین بلوچستان، نابودی هویت، فرهنگ و تاراج منابع طبیعی ملت بلوچ خيانت به انسانیت و لکه ننگی در تاریخ برای ما خواهد ماند.

په دیمروی، تپاکی و وت واجهی،
بلوچستان آزات و سبز بات،
۸ جون ۲۰۲۲ برابر با ۱۸ خرداد ۱۴۰۱،

برچسب‌ها:, ,