عاملان فساد در بلوچستان، زابلی های ولایی و سران رژیم!

عاملان فساد در بلوچستان، زابلی های ولایی و سران رژیم!
ژانویه 28, 2022
143 بازدید

راه نجات ملت بلوچ و ایجاد امنیت و آرامش برای زنان، دختران وکودکان بلوچ مبارزه با تمامی نقشه های استعماری و استثماری رژیم آخوندی است.

رژیم عامدانه به دنبال گسترش اعتیاد و فساد در بلوچستان است و با اداره خانه های فساد در شهرهای مختلف بلوچستان تحت نظارت عوامل وابسته به س.پاه پاسداران این نقشه شوم خود را به پیش می برد.

سلامت روانی جامعه بستگی به سلامت مادران و زنان دارد و از بین بردن عزت و حرمت زنان و گرفتار کردن آنان به بیماری های روانی و اخلاقی از اهداف رژیم در بلوچستان است.

رژیم با گسترش فقر سیستماتیک، اعتیاد و کشاندن جوانان بلوچ به فساد اخلاقی و اعتیاد در حال زدن تیشه بر ریشه هویت واصالت ملت بلوچ است.

در آخرین مورد #قتل_ناموسی در #پهره دست های پشت پرده ولایی برای هتک حرمت زنان و دختران بلوچ برملا شد پس ای مردان و زنان غیرتمند بلوچ هوشیار باشید!

رژیم برای بدنامی فرهنگ و اصالت بلوچ که زن در حفظ و حراست آن اصلی ترین نقش را دارد زنان بلوچ را هدف قرار داده است و وظیفه یکایک ما در مقابل این جنایت، افشاگری و آگاهی بخشی به جوانان و شرکت در مبارزات ضد استعماری است.

گزارشات وافشا گری های خود از خانه های فساد، محل فروش و مصرف مواد مخدر مورد حمایت رژیم آخوندی و دیگر جنایات را برای ما در سازمان همدلین بانوکان ارسال کنید.

باپیوستن به کمپین:

#من_یک_افشاگرم

در جهت عزت و آبادانی ملت و سرزمینمان و حفظ کرامت زنان و دختران بلوچ گامی بزرگ برداریم.

بلوچستان همدلین بانوکان

برچسب‌ها:,