قطعی مکرر آب شرب در شهر هشتبندی شهرستان میناب مملکت بلوچستان

قطعی مکرر آب شرب در شهر هشتبندی شهرستان میناب مملکت بلوچستان
می 29, 2022
119 بازدید

در سایه بی‌تفاوتی جمهوری اسلامی، شهروندان شهر هشتبندی شهرستان میناب مملکت بلوچستان از قطعی آب شرب در این منطقه به صورت مکرر رنج می‌برند.

به گزارش رصد بلوچستان، اهالی شهر #هشتبندی شهرستان #میناب مملکت بلوچستان از قطعی مکرر آب که آنها را با چالش‌های عدیده‌ای مواجه کرده از جمهوری اسلامی ابراز نارضایتی کردند.

رئیس شورای شهر #هشتبندی در این رابطه گفت: “قطعی پی در پی آب شرب مردم #هشتبندی را به ستوه آورده است”.

محمد پورمحمدی افزود: “به دلیل بی برنامگی مدیریت آب و فاضلاب #توکهور و #هشتبندی شاهد قطعی مکرر آب شرب مردم هستیم که باعث ایجاد نارضایتی گسترده‌ای از مدیریت آب شده است”.

وی عنوان کرد: “کمبود منابع آبی در استان بر کسی پوشیده نیست و مردم نیز بر این مهم واقف هستند و صرفه جویی را در دستور کار قرار داده اند ولی متاسفانه بی برنامگی و ضعف مدیریت آب و فاضلاب موجب قطعی طولانی آب شرب مردم محلات مختلف شهر هشتبندی شده است.”

پورمحمدی گفت: “با توجه به ناتوانی مدیریت آب و فاضلاب #توکهور و #هشتبندی در حل مشکلات تامین آب شرب مورد نیاز مردم از فرماندار ویژه شهرستان #میناب و مدیر عامل آب و فاضلاب استان تقاضا می شود برای حل مشکل به صورت جدی ورود کنند”.

وی تصریح کرد: “حفر چاه جدید و اصلاح شبکه فرسوده محلات شهر هشتبندی برای جلوگیری از هدر رفت آب و حل مشکل مردم ضروری است”.

رئیس شورای اسلامی شهر هشتبندی، خاطرنشان کرد: “عدم ورود به موقع مسئولان برای مدیریت آب و تامین آب شرب مردم زمینه ایجاد نارضایتی های گسترده اجتماعی خواهد شد که تبعات آن با مسئولان و دستگاه های اجرایی ذیربط است و شورای شهر هشدار های لازم را مسئولان ذیربط داده است”.

وی اظهار داشت: “از مدیرعامل آب و فاضلاب استان تقاضا می شود برای جلوگیری از گسترش نارضایتی های مردمی در اسرع وقت از زیرساخت های آبرسانی شهر #هشتبندی بازدید و دستورات لازم را رفع مشکل تامین آب مردم صادر کند”.

لازم به ذکر است که خمینی به ملت های تحت ستم جغرافیای ایران وعده آب و برق رایگان داده بود که نه تنها بصورت رایگان، بلکه برق با فیش‌های نجومی، شیف‌بندی شده و شرافت نیز به رؤیا تبدیل شده است.

برچسب‌ها:, , ,