لشکر بیگانگان و سپاه علی خامنه ای جوانان بلوچ را همچنان زنده زنده می سوزانند!

لشکر بیگانگان و سپاه علی خامنه ای جوانان بلوچ را همچنان زنده زنده می سوزانند!
فوریه 5, 2022
251 بازدید

لشکر علی خامنه ای طی چند سال اخیر زنده زنده سوزاندن جوانان بلوچ را بعنوان یک حربه علیه ملت بلوچ بطور برنامه ریزی شده و سیستماتیک بکار برده است.

سپاه تروریستی پاسداران، اطلاعات و باندهای وابسته به آنها انسان سوزی بواسطه شلیک به سوی سوختبران را به طور مستمر در بلوچستان ادامه داده اند و اندکی رحم‌ پس‌از دیدن شعله های آتش در چهره آنها ظاهر نشده و در رسانه ها عمل‌خود را درست خوانده اند.

تا بحال هیچ آماری در دست نیست که چند جوان بلوچ در آتش جهالت فرقه فاشیستی حاکم و در نتیجه عملکرد جهادیستهای ولایت فقیه و پاسداران ضد بلوچ طعمه حریق شده اند.

هیچ آمار و ارقامی از تعداد کودکان یتیم بلوچ که پدرانشان را استعمارگران زنده زنده در بلوچستان سوخته و به جزغاله و خاکستر تبدیل کرده اند در دست نیست.

جنایات هولناک استعمارگران در بلوچستان و زنده زنده سوزاندن جوانان ما یک چالش بزرگ برای تمدن بشری است. آیا جامعه جهانی، سازمان ملل متحد، سازمانهای خیرخواه، انسانهای آزاد و بشردوست می توانند جلوی زنده سوزاندن انسانها را در بلوچستان بگیرند؟

آیا جنایتکارانی که سرمست از قدرت به انسان سوزی دست زده اند همچنان در سایه سکوت رسانه های منطقه ای و بین المللی و با سوءِ استفاده از بی تفاوتی جامعه جهانی به قتل عام جاری در مملکت بلوچستان ادامه خواهند داد؟

جوانان بیدار بلوچستان و مردم بردبار بلوچستان! تا جوانان بیشتری طعمه حریق استعمارگران نشده اند برای تغییر سرنوشت خویش بپاخیزیم.

تحمل ظلم و زور و سکوت بس است!همه با هم به سلطه استعمارگران بیگانه “نه” بگوئیم و برای احیای حاکمیت ملی در بلوچستان به پیش رویم.

برچسب‌ها:, ,