مردمی که فریب خمینی را خوردند آیا این بار در دام سلطنت‌طلبان خواهند افتاد؟

مردمی که فریب خمینی را خوردند آیا این بار در دام سلطنت‌طلبان خواهند افتاد؟
جولای 12, 2022
148 بازدید

مردم ایران که از جنایات پهلوی به تنگ آمده و تصمیم به گذر از نظام شاهنشاهی گرفته بودند، به دام مکاری ظالم‌تر از شاهان پهلوی افتادند و دوره‌ای تلخ و سخت را تجربه کردند.

و اما امروز برخی بار دیگر برآنند تا ایران را به آنی برگردانند که چهل و یک سال قبل، مردم پا بر آن گذاشته بودند ولی این بار با طرحی جدید!

برخی از اینان با داشتن پول و امکانات و در دست داشتن رسانه و شبکه های ماهواره ای؛ در حال القای این به مردم هستند که پهلوی حکومتی ایده‌آل و مردم سالار بوده و راز پیشرفت و بازسازی ایران در احیای دوباره سلطنت پهلوی است. و با ترفند شاهنشاهی مشروطه قصد جلب نظر و فریب مردم را دارند.

ما ملت‌های تحت استعمار ایران به این نتیجه رسیده‌ایم؛ چه سلطنت مشروطه و چه هر نوع حکومت مرکزگرای دیگر، دوای هیچ یک از دردهای ما نبوده و نخواهد شد. بلکه تنها راه نجات از همه‌ی مظالم و دردها رسیدن به حق حاکمیت ملی و حق تعیین سرنوشت ملت‌ها است.

و ما ملت بلوچ دیگر هرگز اجازه نخواهیم داد که متولیان امر در بلوچستان، غیربومی باشند و نظامیان غیر بومی مسئولان امنیت ما، بلکه ما اختیار کامل مملکت بلوچستان را در دست خواهیم گرفت و ارتش مزاران بلوچ، امنیت را حفظ خواهند کرد.

مبارزه‌ی امروز ما برای تشکیل دولت بلوچستان در مملکت بلوچستان است.

در این راه در کنار ما باشید تا بعد از سقوط رژیم جمهوری اسلامی، بتوانیم به این هدف عظیم و مبارک دست پیدا کنیم.

برچسب‌ها:, ,