نزاع خانوادگی؛ یک جوان ۲۷ ساله اهل زاهدان به قتل رسید

نزاع خانوادگی؛ یک جوان ۲۷ ساله اهل زاهدان به قتل رسید
جولای 19, 2022
121 بازدید

جانشین فرمانده انتظامی بلوچستان‌وسیستان از وقوع یک فقره نزاع خانوادگی و قتل مسلحانه جوانی ۲۷ ساله در این درگیری خبر داد.

به گزارش رصد بلوچستان به نقل از کمپین فعالین بلوچ، شامگاه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۱، یک شهروند بر اثر درگیری به دلیل نزاع خانوادگی در دزاپ به قتل رسید.

در گزارش تسنیم به نقل از مرتضی جوکار آمده است: “در پی وقوع یک فقره نزاع خانوادگی منجر به قتل در یکی از محلات شهر دزاپ، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان در محل وقوع جرم حضور یافته و بررسی میدانی و تحقیقات لازم برای شناسایی و دستگیری متهمان را آغاز کردند.”

جوکار فرمانده انتظامی استان افزود: “طرفین دعوا به دلیل اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده‌اند و یکی از طرفین با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی کرده و از محل متواری شده که بر اثر این تیراندازی جوانی ۲۷ ساله مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با وجود تلاش تیم پزشکی به علت شدت جراحت در مرکز درمانی جان خود را از دست داد.”

از هویت مقتول تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دسترس نیست.

براساس گزارش سالانه ۲۰۲۱ کمپین فعالین بلوچ، دستکم ۱۱۵ بلوچ توسط افراد و سارقان مسلح در مملکت بلوچستان کشته و زخمی شده اند. در بین این کشته و زخمی شدگان، دستکم ۵ نفر کودک و ۴ تن دیگر زن بوده اند.

برچسب‌ها:, , , ,