کلنگ زنی های نمادین؛ توقف پروژه بیمارستان کلات شهرستان سرباز

کلنگ زنی های نمادین؛ توقف پروژه بیمارستان کلات شهرستان سرباز
فوریه 6, 2022
131 بازدید

مقامات جمهوری اسلامی با عدم توجه به توقف پروژه سال های گذشته در حال کلنگ زنی های نمادین در شهرستان سرباز هستند.

به گزارش رصد بلوچستان، در تاریخ ۲۰ دی ماه ۹۹، کامران کردی رئیس دانشگاه علوم پزشکی پهره از پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه بیمارستان #کلات شهرستان #سرباز خبر داده بود؛ اما پس از گذشت یک سال کار آن متوقف و به حال خود رها شده است.

توقف ساخت پروژه بیمارستان #کلات شهرستان #سرباز در حالی است که مقامات جمهوری اسلامی و دانش فرماندار این شهرستان در حال کلنگ زنی های نمادین در روستاها هستند.

عدم اتمام و بهره برداری از پروژه سال های گذشته باعث نارضایتی شهروندان این شهرستان شده و معتقدند که کلنگ زنی های امسال دهه فجر نیز جهت تبلیغات رسانه ای است.

کامران کردی میزان پیشرفت این پروژه را ۳۰ درصد در سال گذشته اعلام کرده بود و علت متوقف شدن ساخت آن را نبود اعتبار و پیمانکار عنوان کرده بود.

اهالی شهرستان سرباز به دلیل نبود بیمارستان مجبورند به شهرستان #پهره جهت انجام کارهای درمانی و آزمایشگاهی مراجعه کنند که علاوه بر مسافت طولانی هزینه سفر آن نیز برای قشر ضعیف جامعه سرسام آور و غیرقابل پرداخت است.

گفتنی است، نزدیکترین بیمارستان به شهرستان #سرباز، بیمارستان ولایت #راسک است که به دلیل نبود پزشک متخصص و مجرب و نبود امکانات مناسب، اهالی راسک نیز به #پهره مراجعه می کنند.

برچسب‌ها:, , ,