گرسنگی و تشنگی حربه های علی خامنه ای علیه ملت بلوچ!

گرسنگی و تشنگی حربه های علی خامنه ای علیه ملت بلوچ!
مارس 27, 2021
1141 بازدید

✍🏻محمد کریم بلوچ

قشون استعمارگر به فرمان علی خامنه ای در چند سال گذشته به بهانه “مبارزه با قاچاق” کلیه محصولات کشاورزی، اقلام غذایی، ماهی، میگو، روغن نباتی، میوه جات و صیفی جات را در بلوچستان قاچاق اعلام کرده و حالا نوبت به تخم مرغ، گوشت و حتی مرغ یخ زده رسیده‌‌ است.

رسانه های رژیم بارها با آب و تاب اعلام کرده اند که سربازان گمنام امام زمان موفق به کشف و ضبط پیاز، انبه، سیب زمینی، خرما، گوجه، برنج، حبوبات، ماهی، میگو، مرغ یخ زده، تخم مرغ، آرد و … شده اند.

مواردی هم در دست هست که لشکر غارتگر خامنه ای فقط بخاطر بهمراه داشتن چند کیسه برنج و مواد خوراکی بارها جوانان ما را بیرحمانه به رگبار گلوله بسته و بخاک و خون کشانده اند.

ذخیره کردن و راکد گذاشتن آب رودخانه های بلوچستان پشت سدها و آب بندها حربه دیگر قشون سپاه مافیایی است. در حالیکه هزاران هزار بلوچ با کمبود آب برای کشاورزی و نبود آب آشامیدنی مواجه هستند استعمارگران گجر و لشکریان خامنه ای مانع رسیدن آبهای ذخیره شده به مردم بلوچ هستند.

توجه داشته باشیم که گسترش بیسابقه گرسنگی و تشنگی در بلوچستان استعمارزده نه تنها رویدادی اتفاقی یا طبیعی نیست بلکه کاملا برنامه ریزی شده و بخشی از سیاستهای ضدبشری علی خامنه ای و قشون سپاه علیه ملت بلوچ است.

جلوگیری از توزیع مواد غذایی در بلوچستان و قاچاق اعلام کردن همه چیز و همچنین بوجود آوردن معضل کم آبی و بی آبی نشانگر سیاستی بلوچ ستیزانه و عملکرد ضدبشری است که در تاریخ بشریت کم نظیر است.

آخر در کجای دنیا بجز در بلوچستان استعمارزده پیاز، سیب زمینی، خرما، برنج، آرد، حبوبات، روغن نباتی، ماهی، میگو، گوسفند، شتر، مرغ و میوه جات قاچاق است؟

آری علی خامنه ای و سپاه غارتگرش با تمام امکاناتی که در دست دارند گرسنگی و تشنگی را در بلوچستان عمدا گسترش می دهند تا مبارزات ملی و حق طلبانه و استقامت ملت بلوچ را شکست داده و سرزمین بلوچستان را برای همیشه غصب کنند.

در این شرایط حساس مسئله مرگ و زندگی ما بعنوان یک ملت مطرح است. بهر طریق ممکن از وجود ملی و حقوق خویش دفاع کنیم و بار دگر پوزه علی خامنه ای را همانند دیگر دیکتاتورها و استعمارگران بخاک بمالیم.
از مجامع بین المللی تقاضا کنیم تا جلوی گستزش گرسنگی و تشنگی را در بلوچستان اشغالی بگیرند و بیش ازین به علی خامنه ای و قشون سپاه اجازه ندهند تا نان و آب مردم را در بلوچستان قطع کند.

تاریخ بلوچستان گواه است که در توان ملت بلوچ است تا با اتحاد و یکپارچگی استعمارگران را از هر قماشی که باشند شکست داده و از سرزمین بلوچستان اخراج کند.
27 ماه مارس 2021

برچسب‌ها:, , , ,