یا متحد میشویم یا یکی یکی کشته میشویم

یا متحد میشویم یا یکی یکی کشته میشویم
فوریه 1, 2022
205 بازدید

این جمله یک شعار نیست، به ساده ترین عبارت، ضرورت اتحاد در برابر ارگانها و رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران را بیان میکند، ضرورتی که در صورت عدم تحقق آن یکی یکی فرزندان بلوچ در خیابانها در مقابل دید همگان صرفا بخاطر اینکه از او توهین شنیدند کشته میشود.

در این ویدیو می بینید ماموران بیگانه اداره اطلاعات با کلمات رکیک و فحاشی پس از قتل صادق نظری فرزند عبدالکریم چگونه نگاهی به بلوچ دارند.

سرزمین ما را غصب کردند، کنترل امور به طور کامل به دستشان است، با بگیر و ببند و ایجاد فشار زندگی را تنگ کردند و از آن طرف قتل و کشتار نیز در دستور کارشان است.

به باور من در برابر این چنین تجاوزات آشکاری دفاع حق ذاتی و طبیعی صادق ها است.

گجر انتظار دارد همه را بی سر و صدا بکشد و کسی آهی به زبان هم نیاورد، از خودش دفاعی نکند و در مقابل تجاوزات آشکار نیروهای تروریستی سکوت اختیار کنند و الا لقب «تروریست» و «قاچاقچی» را در رسانه هایشان میچسپانند، اما به سختی در اشتباه اند.

این صادقها ، صادقان سرزمین ما هستند، مزارانی که در مقابل ظلم سر خم نکردند، اگر شهید شدند اما در مقابل ستمگر سر فرود نیاورند، اگر از این دنیا رفتند اما باعث بیداری هزاران نفر دیگر شدند، چشمهای ما را به سمت جنایتهای ماموران بیگانه روز به روز بیشتر باز میکنند.

با شدیدترین لهجه جنایتهای رژیم را محکوم میکنم و برای دفاع از حق آزادی و زندگی با عزت و کرامت ملت بلوچ از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد.

برچسب‌ها:, ,