تفاوت قبر شیخ خلیفه با قبر مدعی رهبری مستضعفان جهان!

تفاوت قبر شیخ خلیفه با قبر مدعی رهبری مستضعفان جهان!
می 15, 2022
307 بازدید

شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، رئیس فقید کشور امارات و حاکم ابوظبی دیروز در سن ۷۳ سالگی درگذشت و بدون هیچ گونه تشریفات مجلل، در قبرستان البطین ابوظبی به خاک سپرده شد. شیخ خلیفه جز انسان هایی بود که باعث آبادانی شد و زندگی میلیونها انسان را سروسامان داد، امارت امروزه کشوری آزاد و […]

شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، رئیس فقید کشور امارات و حاکم ابوظبی دیروز در سن ۷۳ سالگی درگذشت و بدون هیچ گونه تشریفات مجلل، در قبرستان البطین ابوظبی به خاک سپرده شد.

شیخ خلیفه جز انسان هایی بود که باعث آبادانی شد و زندگی میلیونها انسان را سروسامان داد، امارت امروزه کشوری آزاد و آباد است و مردم آن در رفاه کامل زندگی میکنند، زنها در امنیت کامل و مساجد آنها نیز پر از نمازگزار است و موسسات خیریه این کشور در بسیاری از کشورهای فقیر فعالیت موثر دارند.

اما خمینی که با وعده آبادی دنیا و آخرت آمد با سیاست هایشان ویرانی آورد، فقر، جنگ و از بین رفتن اخلاق و منش انسانی نتیجه حکومتش بود.

تفاوت قبر شیخ خلیفه و خمینی بسیار است، برای شیخ خلیفه که وجودش رحمتی برای میلیون ها انسان بود قبری ساده ساختند اما قبر خمینی که با بنیانگذاری رژیمی فاسد جان صدها هزار نفر را گرفت و میلیونها انسان را آواره کرد و فقر و فحشا را عام کرد قبری ساختند که برای پادشاهان ساخته نمیشود.

ببین تفاوت ره از کجا تا به کجاست!
فرق بسیار است بین انسان بودن و ادعای انسانیت داشتن

برچسب ها خمینیشیخ زاید