هشدار به ملت بلوچ

هشدار به ملت بلوچ
فوریه 8, 2022
81 بازدید

جوانان هوشیار بلوچ آیا میدانید چرا میخواهند نان گران شود؟ چرا میخواهند نان را با کوپن به دست مردم برسانند؟ تا کنون از خود پرسیده اید که چرا اقلام در بلوچستان نسبت به سراسر جغرافیای ایران گران و گرانتر میشود! اندکی تفکر! رژیم خودخواه و بدخواه در نظر دارد که شهروندان بلوچ گرفتار گودال فقر […]

جوانان هوشیار بلوچ آیا میدانید
چرا میخواهند نان گران شود؟
چرا میخواهند نان را با کوپن به دست مردم برسانند؟

تا کنون از خود پرسیده اید که چرا اقلام در بلوچستان نسبت به سراسر جغرافیای ایران گران و گرانتر میشود!
اندکی تفکر!

رژیم خودخواه و بدخواه در نظر دارد که شهروندان بلوچ گرفتار گودال فقر باشند و همیشه در غم بدست آوردن نان و روزی برای خانواده و فرزندان خود باشند!
آری رژیم استعمارگر تمام تلاش خود را برای غرق کردن ملت بلوچ در فقر و فلاکت میکنند تا مردم شبانه روز در جستجوی بدبختی‌های زندگی خود باشند.
در خواب غفلت به سر ببریم و نتوانیم از حقوق شهروندی و استقلال سرزمین مان دفاع کنیم و همچنان در چهار چوب و تسلط جمهوری اسلامی قرار بگیریم و در قفسی که برایمان به نام کشور ایران ساختند زندگی کنیم.

اکنون وقت بیداری جامعه بلوچستان است دیگر فریب بد و بدتر را نخواهیم خورد
ملت بلوچ گدا نیستند که با ۱۰کیلو برنج، شکر ، روغن و…چند صباحی را سپری کنند یا با لقمه های کمیته امدادشان!

دیگر زمان نجات خود از منجلاب جمهوری اسلامی ایران و گجر رسیده است، دیگر خفت و خواری را نمی پذیریم و نخواهیم گذاشت اداره مملکت مان در دست غیربومیان بیفتد و دیگران امور سرزمین مان را در دست بگیرند و در سرزمین مان زیر پرچم استعمارگران قرار بگیریم.

برادران و خواهران بلوچ بیدار باشید و دیگر اجازه ندهید که روح روانتان را برای لقمه ای نان به بازی بگیرند و شما را تحقیر کنند، آری با شما هستم برای آزادی بپا خیزید و آزادی و آبادانی را به ارمغان آورید
به امید آزادی بلوچستان

برچسب ها ملت بلوچ